Úterý, 20 února, 2024
- Reklama-spot_img
DomůAuto MotoŽádné nechtěné zvířátko v autě

Žádné nechtěné zvířátko v autě

Mnoho lidí, má auto venku, takže se k němu může velice snadno dostat například kuna či jiné zvířata. Někteří na to neberou ohledy, ale jakékoliv zvíře, které se dostane do blízkosti vašeho auta, může udělat v autě pěknou paseku, často překoušou různé dráty a podobně, takže pak se jednoduše může stát, že ráno přijdete a něco nebude s autem v pořádku. Pro takové případy existují přístroje, které tyto nechtěná zvířata odradí.  

více v článku...

Zvíře v autě  

Když zaparkujete, tak ještě nějakou dobu zůstane auto teplé a právě teplo je to, co zvířátka k vašemu autu láká. Poměrně snadno se tak malé zvíře dostane k motoru, kde si udělá pelíšek a bohužel to často nekončí pelíškem, ale pořádnou neplechou, protože překoušou různé dráty a podobně, což rozhodně není nic nepříjemného. Aby se vám žádné zvíře nedostalo do auta, existuje hodně způsobu, ale asi tím nejefektivnějším jsou přístroje, které zvířata odlákají.  

Hodně na výběr 

 Existuje opravdu hodně druhů přístrojů, které dokážou zvíře vyplašit nebo odpudit, aby do auta nešlo, záleží na tom, jaký přístroj chcete. Většinou je lepší volit takové přístroje, které mají vlastní napájení, protože jsou i takové přístroje, které se zapojují přímo na baterku, nemělo by to nic udělat, ale jistota je jistota. Kromě toho existují takové přístroje, které vydávají přímo hluk, což může být nepříjemné, zejména pokud bydlíte někde v centru města nebo v panelovém domě a podobně, protože tento zvuk může obtěžovat vaše okolí, z toho důvodu je lepší zvolit takové přístroje, které fungují na jiném principu, například plašení pomocí ultrazvukových signálů, které člověk nemůže slyšet, ale zvíře je dobře vnímá.  

Kam s ním?  

 Pokud si pořídíte nějaký přístroj, který vám pomůže, abyste neměli žádné nechtěné zvířátka v autě, pak k němu jistě dostanete i podrobný návod, jak se instaluje a podobně, ale ve většině případů stačí, když tento přístroj umístíte do motorového prostoru. Většina z nich je odolná vůči vlhkosti a podobným povětrnostním vlivům, ale zpravidla nejsou voděodolné, to znamená, že pokud by měly být přímo vystavené vodě, tak se mohou poškodit, proto je lepší, když je dáte pryč, například když jedete do myčky a podobně.  

Potřebuju takový přístroj! 

Zejména teď v zimě je to poměrně aktuální, protože kdy jindy se budou chtít zvířata ohřát, než v zimě. Pokud jste se rozhodli, podobný přístroj, který vám pomůže nemít žádné nechtěné zvířátka v autě, není problém si ho koupit, většinou bývá v prodejnách, kde si normálně kupuje potřeby do auta, ale samozřejmě hodně druhů a značek najdete i na internetových obchodech.  

Přístroj, který vyplaší zvířata pryč od vašeho auta, se jistě vyplatí, protože i tak malé zvíře jako je kuna či nějaký hlodavec umí udělat v autě pořádnou neplechu, a teď v zimě se budou chtít někde ohřát.  

- Komerční sdělení -spot_img
- Reklama-spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -spot_img